Václav Pech s Petrem Uhlem odstartují sezónu na Valašce


EuroOil team se svojí soutěžní posádkou Václav Pech jun. - Petr Uhel vstoupí na Valašské Rallye do společné 21 sezóny a nadále pojedou s Fordem Focus WRC.

Václav Pech s Petrem Uhlem odstartují sezónu na Valašce

Valašskou Rallye začne tento víkend osmidílný seriál závodů MČR v rallye. Tradiční soutěž zařazená i do Mistrovství Slovenska a Mistrovství střední Evropy odstartuje v pátek 8. dubna ve Valašském Meziříčí. EuroOil team s Pechem a Uhlem připravil pro letošek opět Ford Focus WRC, se kterým by chtěl bojovat o vítězství v každém závodě.

,,Valašku máme rádi a těšíme se na rychlostní zkoušky, které zde dobře známe, přesto po zimní pauze vzhlížíme k prvnímu startu s větším respektem než jindy. I když jsme nezaháleli a připravovali se pečlivě, přeci jen ostré kilometry ve voze nejde jen tak natrénovat. Hlavní roli zde bude hrát určitě také počasí, které má být podle předpovědi pravé aprílové. Samozřejmě bude důležitá volba pneumatik, z čeho má nejvíce zamotanou hlavu Petr, který je kromě spolujezdce také naším vrchním meteorologem. Těšíme se také opět na fanoušky, kteří by již neměli být ničím omezeni a bude tak zase správná atmosféra, jak kolem trati, tak v servisní zóně,“ popisuje před startem V. Pech jun.

EuroOil team srdečně zve všechny fanoušky motorsportu na Valašsko.