Úřadující šampión Jan Kopecký na Valašce v novém designu


Po loňské úspěšné sezóně okořeněné ziskem mistrovského titulu bude Jan Kopecký znovu startovat v barvách Agrotec Škoda Rally Teamu.

Úřadující šampión Jan Kopecký na Valašce v novém designu

Stejná zůstává i posádka, s Honzou Kopeckým pojede opět Honza Hloušek. Tým bude spoléhat stejně jako loni na vůz Škoda Fabia Rally2 evo připravovaný v Motorsportu Kopecký. Letos budou nově obouvat pneumatiky Pirelli.

Dealerský tým Agrotec Škoda Rally Team má v plánu sedm z osmi soutěží Mistrovství České republiky v rally. Zatím se nepočítá se startem na poslední 3-Städte Rallye v Německu, ale není vyloučena změna plánů s ohledem na vývoj sezóny. Cílem je obhajoba loňského titulu, i když všichni ví, že to nebude jednoduché a konkurence bude znovu velká.

Pro letošní rok je připravený i nový design vozu Škoda Fabia Rally2 evo, kde loňskou modrobílou kombinaci střídá červenobílá kombinace reflektující barvy hlavních partnerů Agrotecu a MOLu.

Jan Kopecký: „Jsem moc rád, že spolupráce Agrotec Škoda Rally Teamu společně s partnery pokračuje i v letošním nelehkém roce. Na sezonu jsme připraveni a moc se těšíme na start Valašské rally. Tímto bych rád pozval všechny fanoušky na tuto rally. Náš team je připraven bojovat o nejvyšší příčky. Soupeřům bych rád popřál hodně štěstí a těším se na naše společné souboje. Chtěl bych vzpomenout i na Rudu Kouřila, který nás tragicky opustil při nedávné rally na Slovensku – Rudo, moc nám chybíš, ale věřím, že z rallyového nebe nás budeš sledovat a všem posádkám fandit!“

 Jan Hloušek: „Je mi potěšením, že můžu i nadále startovat po boku Jana Kopeckého a být součástí tohoto úspěšného projektu. Je na místě poděkovat všem partnerům, kteří za námi pevně stojí i v této nesnadné době. V MČR v rally už ani já nejsem žádným nováčkem, cílem je tedy zúročit naše zkušenosti a opět se pokusit získat titul. Zimní pauza byla jako každý rok dlouhá, a proto již netrpělivě vyhlížíme start Valašky.“

 

Agrotec Škoda Rally Team se těší při Valašce na fanoušky nejen kolem tratí, ale i v servisu!