Filip Mareš na Valašce s novým týmem


Již o tomto víkendu odstartuje na Valašsku nová sezona mistrovství České republiky v rally a na jejím startu ani letos nebudou chybět Filip Mareš s Radovanem Buchou. Loňští vicemistři pokračují již třetím rokem v úspěšném projektu dealerského týmu pod hlavičkou LAURETA AUTO Škoda Teamu s generální podporou společnosti Entry Engineering ve voze Škoda Fabia Rally2 Evo.

Filip Mareš na Valašce s novým týmem

Během zimní přestávky se v týmu uskutečnila jedna zásadní změna a o přípravu soutěžní techniky se bude starat nově vzniklý tým. „Na novou sezonu se už všichni hodně těšíme. V posledních měsících jsme opravdu tvrdě pracovali a na startu Valašky budeme premiérově s vlastním týmem. Moc děkujeme za důvěru všem našim partnerům, kteří nám věří a podpořili nás. Bylo to náročné období, dali jsme do příprav opravdu všechno a já věřím, že se naše úsilí odrazí i ve výsledcích,“ vysvětluje Filip Mareš, který bude i letos obouvat pneumatiky Michelin.

Semčický jezdec pokračuje také ve spolupráci s navigátorem Radovanem Buchou. „Po dlouhé zimní pauze se konečně vracíme do závodního auta. Startu Valašky se už nemůžeme dočkat. Bude to pro celý náš tým první skutečná zkouška a velká výzva. Stejně jako celá sezona, ve které chceme v českém mistrovství útočit na nejvyšší příčky. Kromě toho pracujeme také na zajištění několika startů v šampionátu ERC,“ poodhalil letošní plány Radek Bucha.

Text a foto: LAURETA AUTO Škoda Team