Veřejnost


37. KOWAX Valašské rally ValMez 2018 - Informace pro diváky

 

Valašská rally ValMez je největší motoristickou událostí na Valašsku a v posledních letech také v regionu Lašska. Klání posádek rychlých soutěžních speciálů navštěvují ročně desetitisíce diváků. Do uvedených regionů přijíždějí nejenom ze všech koutů České republiky, ale také ze zahraničí. Především ze Slovenska, Polska, ale také z Rakouska a Německa.

Diváci, kteří se rozhodnou souboje soutěžních posádek podél tratí rychlostních testů 37. KOWAX Valašské rally ValMez 2018 sledovat nebo zamíří do servisu pozorovat cvrkot mechaniků kolem závodních vozů, se stanou, díky zakoupení vstupenky, pro pořadatele 37. KOWAX Valašské rally ValMez 2018 významným partnerem. Za to všem, kteří si vstupenku zakoupí, pořadatel Valašské rally děkuje.

Sehnat finanční prostředky na tak organizačně, technicky a pořadatelsky náročný podnik totiž není vůbec jednoduché. A právě výběr vstupného na rychlostní zkoušky a do servisního areálu tvoří v rozpočtu Valašské rally důležitou položku. Ale nejenom jí. Výběr vstupného se týká rovněž ostatních českých, evropských i světových rally. Nejde tedy ze strany pořadatele Valašky o nic mimořádného či neobvyklého.

Vstupné je vybíráno k tratím rychlostních zkoušek, do areálů a dalších míst spojených s 37. KOWAX Valašské rally ValMez 2018. Visačky a lístky opravňují ke vstupu do prostor vymezených pro diváky. Výběr vstupného je tak letos zajišťován v servisním areálu v Kopřivnici i u všech rychlostních testů.

Vstupně nebude vybíráno na páteční (23. března 2018) slavnostní start a nedělní (25. března 2018) cíl 37. KOWAX Valašské rally ValMez 2018 na náměstí ve Valašském Meziříčí. Bezplatný je rovněž vstup na akce související s doprovodným programem 37. KOWAX Valašské rally ValMez 2018.

 

VSTUPNÉ

Visačky a vstupenky (permanentky) opravňují jejich vlastníky ke vstupu do prostorů vymezených pro diváky Valašské rally. Jedná se nejen o divácká místa, jejichž přehled je součástí mapových podkladů tohoto oficiálního tištěného programu, ale také v servisním areálu Tatry v Kopřivnici.

Přístup na testovací polygon Tatry v Kopřivnici bude pro veřejnost otevřen
v sobotu 24. března  7 - 23 hodin
v neděli 25. března  8 - 17 hodin
 

Pro zájemce jsou připraveny dva druhy vstupenek. Ke vstupenkám dostanou jejich držitelé v diváckých místech a na vyhrazených parkovištích informačně bezpečnostní letáky.

Vstupenky opravňující ke vstupu do uvedených míst je možné zakoupit na přístupových místech k RZ.

 

PERMANENTKA: všechna místa určená divákům 200,- Kč

 

VSTUPENKA opravňuje k jednorázovému vstupu:

Sobota 24. března 2018

RZ Fulnek 50,- Kč, RZ Odry 50,- Kč

RZ Lešná 50,- Kč, RZ ValMez 50,- Kč

Servisní areál 50,- Kč

 

Neděle 25. března 2018

RZ Hukvaldy 50,- Kč, RZ Bystřička 50,- Kč

RZ Tatra + servisní areál 100,- Kč

RZ Juřinka 50,- Kč

 

VSTUP ZDARMA

* děti do 10 let v doprovodu rodičů či dospělé osoby

* zdravotně postižení (průkaz ZTP)


 

 

Oficiální konečné výsledky JANČA - 36. Valašské rally Valmez 2017

 

 

Oficiální konečné výsledky 36. VR ValMez 2017 - TrueCam MČR v rally

 

 

Sestřih z RZ Tatra - 25. 3. 2017

 

 

 

Sestřih z RZ Tatra - 26. 3. 2017

 

 

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE